תמונת הכנס

"מחשבים תכנון מחדש?"

  • 3-3 ליוני 2021
  • גן לאומי ירקון תל אפק

אודות הכנס

עדכון חשוב:

 

בשל המצב הבטחוני נאלצנו לדחות את הכנס בשבועיים והוא ייערך ביום ה' 3.6.21.

 

מאוד רצינו כבר להיפגש, אולם בין שמירה על בריאותנו בעת הקורונה, שהוציאה אותנו אל המרחב הפתוח, לבין שמירה על ביטחוננו  למול סכנת ירי מהאוויר, מצאנו כי הצעד הנכון והאחראי ביותר יהיה להתאפק עוד קמעה.

 

כל הפרטים על הכנס בעמוד זה

 

כל מי שנרשם לכנס בתאריך המקורי – הרשמתו בתוקף ל-3.6.21

עוד לא הספקתם להרשם? – ההרשמה המוקדמת מתארכת עד ליום ג' ה1.6.21 בחצות !

 

להרשמה

 

נרשמתם למועד המקורי ואין באפשרותכם להגיע במועד החדש? – צרו קשר עם מזכירות האיגוד igudm1@gmail.com וכספכם יוחזר לכם ללא כל תנאי. 

 

לאחר יותר משנה בה לא נפגשנו אנו שמחים  לבשר כי הכנס השנתי של האיגוד חוזר ובקרוב!

 

"מחשבים תכנון מחדש?" – הכנס השנתי של איגוד המתכננים בישראל לשנת 2021 יתקיים ביום ה' ה-03.06.21 בגן הלאומי ירקון תל אפק, בשיתוף עם רשות הטבע והגנים וימשך בין השעות 9:00 - 19:00

 

השנה הכנס יצא מהעיר אל המרחב הפתוח, ששנת הקורונה חידדה את חשיבותו לאיכות חיינו.  הגן הלאומי מציע לנו אווירה נעימה ומרחב גדול למפגש חברים.ות ולדיונים. אופיו של המקום מאפשר לנו הרכב ואופי ייחודיים למושבים.  בצילו של מבצר אנטיפטרוס נפגש למושב מליאה באוויר הפתוח; תחת עצי האקליפטוס נתכנס למספר מצומצם של מושבים מקבילים ו"תחנות דיון" שתאפשרנה שיח מעורר מחשבה.

 

במה נדון? משבר הקורונה חידד את ההבנה בדבר הצורך בחשיבה חדשה וקבלת החלטות קשות. גידול האוכלוסייה, ההתרחבות המתמדת של הסביבה הבנויה, פערים חברתיים וכלכליים, לצד תהליכים גלובליים, מחייבים אותנו כמתכננים להעמיד בסימן שאלה גם הנחות יסוד. בכנס זה ננסה להציג  תובנות רלוונטיות לשאלות העוסקות בצורך לחשב תכנון מחדש לאור אתגרי העשור השלישי של המאה ה-21.

 

נסיעה עם Waze אל גן לאומי תל אפק

 

הכנס ייערך תחת התו הירוק. מספר המשתתפים מוגבל ויהיה כפוף להנחיות משרד הבריאות במועד הכנס.

ההשתתפות על בסיס כל הקודם זוכה. השנה הכנס בן יום אחד בלבד.

 

להרשמה